Silové šperky a předměty

Silové šperky a předměty

Tvoření je pro mne úžasná forma seberealizace a nedílně patří k mé cestě. Ráda pracuji s pírky, kterých mám ve své sbírce už opravdu mnoho. Pracuji s pírky přírodními i barvenými. Pírka kombinuji s polodrahokamy a skleněnými korálky. V případě hair-clipů používám kožené řemínky různých barev a propínací sponky (tzv. pukačky). Dřevo na rukojeti vykuřovacích vějířů nosím ze silových míst v jižních Čechách.

Navštivte FB stránku Šperky z nebe a země.

Náušnice s vloženým záměrem na míru

Mou vášní největší je kotvení záměrů a design osobních silových šperků – nejčastěji tvořím náušnice s vloženým záměrem. Mám širokou paletu pírek, pracuji se silou polodrahokamů. Pečlivě vybírám energii pírek, kamenů a slov. Abych působení šperků umocnila, píši ke každému šperku afirmační text.

Silové šperky

Má stálá tvorba, ve které se věnuji základním tématům a aspektům života. V tuto chvíli mám zpracovány tyto oblasti: Sebeláska, Uzemnění, Intuice a Síla ženy.

Barevné provedení, design použitých korálků a polodrahokamů a text afirmace na cedulce je stále stejný. Mění se pouze konkrétní kompozice pírek. Vzhledem k tomu, že pracuji s přírodním materiálem a žádná dvě pírka nejsou totožná. Podle toho, jaké mám zásoby, dotvářím celkovou podobu Stálic.

Pokud mi přijde silná inspirace vytvořit nějaké náušnice s důležitým poselstvím, učiním tak a tyto jsou pak pouze v jednom jediném provedení.

Brzy zde najdete originální a jedinečné šperky ke koupi.

Dále tvořím hair-clipy a vykuřovací vějíře.

Silové předměty

Ráda pracuji s přírodními materiály (hlína, dřevo, pírka) a tvořím rituální předměty, které lze použít při konkrétním přechodovém rituálu, či si je pro zvědomění daného tématu umístíte u sebe doma.

Tvořím sošky žen, těhotné bohyňky, miminka – embrya, placenty a různé silové předměty ze dřeva a pírek.

Na aktuální nabídku mne kontaktujte přes dotazník zde:

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Reference

Peříčkové klipy a náušnice jsem si velmi oblíbila. Moc ráda se propojuji s určitým tématem skrze nějaký předmět ve hmotě, který mi pomáhá mít dané téma v podvědomí. Nechala jsem si tedy od Alenky vyrobit klip se záměrem, propojit se s divokostí O:-) Je to téma, které si mě často volá. Najít v sobě svojí vnitřní Divošku, plynutí a spojení s přírodou, intuicí <3 Klip je nádherný a kvalitně provedený. Peříčka k sobě krásně barevně ladí a celá komunikace s Alen během tvoření tohoto klipu na přání, byla skvělá. Moc doporučuji.. 🙂

Markéta Reichertová

Propojovatelka energií, Mifari Lastriméa