Konzultace

Procházíš obdobím proměny, ať už vychází z tvé vnitřní potřeby či se dějí významné změny venku, které mají zásadní dopad na Tvůj život?

Cítíš se zmatená, ztracená, zahlcená či vyčerpaná?

  Možná se i u Tebe objevily významné životní zlomy:

  • ukončení původní práce a nalezení práce nové / start nového projektu
  • stěhování a tvoření nového domova
  • narození miminka a změna rodinné dynamiky
  • změny v partnerství – rozchod či nalezení nového partnera
  • úmrtí v rodině

  Jsem průvodkyně změnou a mohu Ti pomoci přijmout a uzavřít etapy či události, ve kterých už nechceš nebo nemůžeš setrvávat.

  Pro celý energetický systém je důležité umět se posouvat v životě a propouštět témata, události a lidi, se kterými už nejsme v souladu. Pokud zůstáváme v myšlenkách a vzpomínkách, ale také fyzicky, ve fázi, která se již dovršila, tak nás to stojí ohromné množství úsilí a energie. Věřím, že je lepší etapu uzavřít a vědomě si vybrat, kam se posunout dále…

  PROVÁZENÍ ZMĚNOU JE MÉ TÉMA

  PODPOŘÍM TĚ V TURBULENTNÍM OBDOBÍ ZMĚN KONZULTACÍ, RITUÁLEM NEBO TOBĚ NA MÍRU VYTVOŘENÝMI SILOVÝMI ŠPERKY.

  Každý PŘECHODOVÝ RITUÁL v sobě obsahuje zmapování „staré“ etapy – takové, která již končí, či skončila, a vy cítíte, že už nepatří do vašeho života. Pojmenování etapy „nové“ – kam se chcete posunout. A samozřejmě proces v meziprostoru – jde o ukončení všeho starého a vědomý vstup do etapy nové.

  SILOVÉ ŠPERKY kotví do hmoty záměr nové etapy. Pracuji s pírky, polodrahokamy a afirmačními texty. Silové šperky a předměty fungují jako energetické zářiče.

  Součástí příprav šperků i přechodových rituálů je vždy osobní konzultace.

   

  Nově nabízím JEDNORÁZOVÉ MAPOVACÍ KONZULTACE o délce 60 minut a také  BALÍČKY KONZULTACÍ – buď 3x nebo 5x 30 minut.

   

  Sama vím, jak moc důležité je, mít v procesu proměny záchytný bod – někoho, komu se mohu svěřit a s kým mohu změnou procházet. Mohu Ti držet prostor a pomoci zvědomovat témata a bloky, které přináší období transformace.

   

  SVŮJ TERMÍN SI MŮŽETE REZERVOVAT ZDE!

  Jsem přesvědčena, že je lepší konzultovat po menších časových úsecích a plně se na sdílení koncentrovat. Následuje čas, během kterého mohou procesy doběhnout a začít se projevovat ve Tvém životě. Ráda doplňuji slovní sdílení postřehů ke konkrétní situaci praktickými tipy na míru, co můžeš začít dělat na denní bázi ihned, a tak se postupně a vytrvale podílet na své proměně.

  Nejsem byznys koučka ani terapeutka. Včas Tě upozorním, pokud se dostaneme mimo rámec mého působení.

  Ženám nabízím balíčky konzultací – buď 3x nebo 5x 30 minut. Za zvýhodněnou cenu si u mě můžeš objednat balíček konzultací v kombinaci s designem přechodového rituálu či silového předmětu na míru.

  Zaujala Tě má nabídka služeb? Podívej se do nabídky na e-shopu a objednej si variantu, která Ti nejvíc vyhovuje.

  Reference

  Prožití předporodního rituálu s Alenkou bylo pro mě zhmotněním takového toho hluboko schovaného snu, který nosíte v sobě. Při rituálu jsem se cítila velice příjemně a zcela si dosytila vše, co budu k porodu potřebovat. Zároveň jsem cítila, že se děje cosi, co zcela překračuje úroveň narození naší malé. Že je to jakési poselství, které je obnovováno a uzdravováno a přístup k němu, je otvírán dalším a dalším ženám a hlavně generacím za námi. Nejsilnějším momentem pro mě byl pocit sounáležitosti a ženské síly a podpory, který trvá dodnes. Určitě bych všem ženám z celého srdce přála, aby tento rituál mohly prožít stejně jako já a všem budoucím miminkům přeji spoustu hlubokých zážitků při prohlížení fotek či vyprávění svých matek o tom, jak byly hluboce podpořeny při svém příchodu na svět. A Alence se klaním a děkuji za to co dělá, je to velká věc. Díky.
  Mili Vinická