Kruhy a semináře

Ženské kruhy

Pravidelně pořádám ženské kruhy. Intimní podpůrná setkání se ženami (max. pro 15 účastnic), během kterého společně meditujeme, propojujeme se skrz dech, zpěv a tanec.

Držím prostor pro niterná sdílení ženských témat. Velice často se dotýkáme ženské cykličnosti, intimity a sexuality, partnerských vztahů, otázek ohledně těhotenství, porodu a rodičovství.

Dopřáváme si čas pro dosycení energie a pocitu pospolitosti.

Obvyklý program:

  • Představení a seznámení
  • Dechové cvičení, krátká meditace
  • Zpěv hlásky A
  • Sdílení příběhů, trápení, radostí a zkušeností
  • Uzemnění
  • Rozloučení

Podle zaměření a příležitosti se v rámci ženského kruhu dějí i přechodové rituály, vážící se např. k jarní/podzimní rovnodennosti či letnímu/zimnímu slunovratu.

Detailní informace ke konkrétním akcím najdete vždy v sekci Přehled akcí.

Z čeho si můžete vybírat

Anebo mi napište a domluvíme se individuálně.

NEPŘEHLÉDNĚTE: >> Kolo roku v mateřství – cyklus online ženských kruhů <<

404 - Nenalezeno

Nenašli jsme nic, co by odpovídalo vašemu hledání. Zkuste upřesnit hledání nebo využijte hlavní menu k navigaci na webu.

Reference

Prožití předporodního rituálu s Alenkou bylo pro mě zhmotněním takového toho hluboko schovaného snu, který nosíte v sobě. Při rituálu jsem se cítila velice příjemně a zcela si dosytila vše, co budu k porodu potřebovat. Zároveň jsem cítila, že se děje cosi, co zcela překračuje úroveň narození naší malé. Že je to jakési poselství, které je obnovováno a uzdravováno a přístup k němu, je otvírán dalším a dalším ženám a hlavně generacím za námi. Nejsilnějším momentem pro mě byl pocit sounáležitosti a ženské síly a podpory, který trvá dodnes. Určitě bych všem ženám z celého srdce přála, aby tento rituál mohly prožít stejně jako já a všem budoucím miminkům přeji spoustu hlubokých zážitků při prohlížení fotek či vyprávění svých matek o tom, jak byly hluboce podpořeny při svém příchodu na svět. A Alence se klaním a děkuji za to co dělá, je to velká věc. Díky.
Mili Vinická