Reference

Alča působí moc příjemně, uzemněně, má jasný hlas a je z ní cítit taková příjemná integrita. Naslouchá, zároveň briskně reaguje, je přítomná, působí inteligentně, a to i na emoční úrovni. Vnímala jsem z ní životní moudrost a zkušenost. Téma, na které jsme se zaměřily, je příliš obšírné na krátkou konzultaci, přesto jsem z ní vytěžila pár pro mě cenných věcí. ODSTUP a pocit UVOLNĚNÍ. Opadl ze mě ten největší stres (přikládám to právě sdílení a Alenky ochotě naslouchat a být pro mě plně přítomná) a odstup jsem získala díky různým úhlům pohledu, které mi nabídla. Už se necítím tak v presu, mám jasnější náhled na věc a vrátil se mi drive věci řešit jednoduše a efektivně. Aleno děkuji!

Daniela Machová

Kraniosakrální terapeutka, Žena po císaři

Bezpečí, radost, příjemný pocit a vhled, to jsem si prožila během 20 minut konzultace s Alenou. Získat vhled na mou situaci byla má zakázka a přesně toho se mi dostalo. Vím, co bude můj další krok směrem k sobě a vím, že kdybych potřebovala, může mě Ála na cestě doprovodit. Myšlenka její služby mít po ruce někoho, s kým můžete probrat své kroky, ujasnit si to, kam směřujete, je príma. Děkuji.

Janka Urbanová

EFT a aromaterapeutka, Santala

Peříčkové klipy a náušnice jsem si velmi oblíbila. Moc ráda se propojuji s určitým tématem skrze nějaký předmět ve hmotě, který mi pomáhá mít dané téma v podvědomí. Nechala jsem si tedy od Alenky vyrobit klip se záměrem, propojit se s divokostí O:-) Je to téma, které si mě často volá. Najít v sobě svojí vnitřní Divošku, plynutí a spojení s přírodou, intuicí <3 Klip je nádherný a kvalitně provedený. Peříčka k sobě krásně barevně ladí a celá komunikace s Alen během tvoření tohoto klipu na přání, byla skvělá. Moc doporučuji.. 🙂

Markéta Reichertová

Propojovatelka energií, Mifari Lastriméa

Dva týdny před mým prvním porodem jsem se zúčastnila předporodního rituálu u Alenky na statku v Červeném stanu. Pozvala jsem i moji maminku. Ačkoli s ženskými kruhy atd. nemáme zkušenosti, nějak mě to k přechodovému rituálu táhlo. Moc se mi líbilo prostředí, kde se rituál odehrával – v přírodě, klidu, ale v pohodlí Červeného stanu. Bylo moc fajn se zastavit a zamyslet se nad strachy z porodu, uvědomit si, že to porodem vlastně nekončí, ale začíná, popovídat si s někým, kdo se na věc dívá podobnýma očima. Moc důležité pro mě bylo uvědomění si, že v tom nejsem sama a za to všechno Aleně moc děkuji. Už se moc těším až se budu moct zúčastnit dalších akcí, které Alena organizuje. A vám, které váháte, jestli je to to pravé ořechové, tak to určitě vyzkoušejte, stojí to za to!

Tereza Mužíková

Alena mi v průběhu konzultace pomohla uvidět to, co jsem neviděla a co mě brzdilo na mé životní cestě. Měla intuitivní vhledy a přitom zůstávala nohama na zemi. Dobraly jsme se k tomu, co je další krok, abych mohla jít dál životem za tím, co miluju. Konzultaci s Alenou doporučuju!

Radka Kolínová

průvodkyně tématem menopauzy, Šťastná menopauza

Na konzultaci k Aleně jsem se přihlásila, i když jsem neměla vyhraněné téma. Ale cítila jsem, že si potřebuji některé své nápady urovnat, poskládat a vlastně i takovou zpětnou vazbu zvenku, od druhé tvůrkyně, vidanté, podnikatelky, ženy. Když jsme se spojily, naskočila mi ještě další potřebná rovina té konzultace, a to pocit pochopení a porozumění. Alena se velmi citlivě propojila s tím, co vše jsem v tu chvíli měla na srdci a co šlo na jazyk, zorientovala se v tom, nabídla mi několik svých vhledů k tématu a mě se věci hezky uspořádaly a usadily. I za krátký čas trvání konzultace jsem vnímala její rychlou orientaci a vhled do tématu. Pro mě byla tato konzultace přínosná a určitě ji všem doporučuji.

Milena Kořínková

fyzio a aromaterapeutka, šperkařka, malířka, vidanté, Magic therapy

Dlouho jsem pochybovala o tom, zda-li se na ženský kruh cítím. Provázela mě spousta domněnek a obav. Nakonec se věci v každodenním životě tak sešly, že když jsem objevila pozvánku na online kruh, neváhala jsem. Nezáleží na tom, kolik ti je, jestli máš děti, jak žiješ nebo co v životě řešíš za problém, v Alenčiným kruhu si můžeš něco z toho odložit, něco nového načerpat, mlčet a nebo jen naslouchat. Online kruh je skvělá příležitost pro všechny ženy, které se chtějí přiblížit, ale nedovoluje jim to geografická vzdálenost či jiná lapálie dnešní doby 🙂

Šárka Táborská

Prožití předporodního rituálu s Alenkou bylo pro mě zhmotněním takového toho hluboko schovaného snu, který nosíte v sobě. Při rituálu jsem se cítila velice příjemně a zcela si dosytila vše, co budu k porodu potřebovat. Zároveň jsem cítila, že se děje cosi, co zcela překračuje úroveň narození naší malé. Že je to jakési poselství, které je obnovováno a uzdravováno a přístup k němu, je otvírán dalším a dalším ženám a hlavně generacím za námi. Nejsilnějším momentem pro mě byl pocit sounáležitosti a ženské síly a podpory, který trvá dodnes. Určitě bych všem ženám z celého srdce přála, aby tento rituál mohly prožít stejně jako já a všem budoucím miminkům přeji spoustu hlubokých zážitků při prohlížení fotek či vyprávění svých matek o tom, jak byly hluboce podpořeny při svém příchodu na svět. A Alence se klaním a děkuji za to co dělá, je to velká věc. Díky.
Mili Vinická